Jak zamawiać?

Jak zamówić meble?

Aby zamówić nasze meble należy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefoniczne i podać adres na który zostanie przesłany katalog. Katalog dostępny jest zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej. Po zapoznaniu się z ofertą można telefonicznie lub mailowo złożyć zamówienie podając numer katalogowy produktu oraz swoje dane. Płatność odbywa się tylko i wyłącznie na konto bankowe. Kupujący otrzyma fakturę VAT. W zależności od dostępności towaru wysyłka zajmuje od 24 godzin do 14 dni roboczych. Oczywiście zawsze chętnie odpowiemy na państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i mailowego.

Meble na zamówienie

W przypadku mebli produkowanych na zamówienie procedura jest nieco trudniejsza. Po pierwsze klient kontaktuje się z nami i opowiada o wstępnie o projekcie. Po zebraniu wszystkich danych przygotowujemy dla państwa projekt właściwy wraz z wizualizacją którą państwo akceptujecie lub nie. Po zaakceptowaniu projektu mebel jest produkowany. W zależności od wymagań cały proces może trwać od tygodnia do miesiąca. Opłata za taką usługę dzieli się na dwa etapy. Opłata za projekt oraz za produkt. Klient od początku jest świadomy jakie kosztów może się spodziewać dlatego nie musi się obawiać jakiś dodatkowych opłat powstałych w trakcie trwania zamówienia.

Gwarancja na wszystkie produkty

Na każdy mebel wykonany przez nas mają państwo pięcioletnią gwarancje. W tym czasie przekonacie się państwo że nasze produkty są wstanie przetrwać wszystko. Produkty wykonane z metalu, meble metalowe, szafy kartotekowe czy pancerne dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancje anty korozyjną. To dzięki wykorzystaniu najnowszych technologi które pozwalają chronić nasze produkty przed rdzą. Jak widać oferta jest całkiem atrakcyjna. Stwórz swoje własne meble i zaprojektuj dom tak jak ty chcesz. Nic nie stoi na przeszkodzie posiadania okrągłych szaf czy trójkątnego barku. Jedne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. W razie problemów z projektem pieniądze są zwracane. Także nie ryzykujesz nic. Zapraszamy serdecznie do kontaktu mailowego lub telefonicznego.